Több, mint 100 üzlet országszerte
wintersale wintersale

Grafikus // AMNESIA // Budapest

Az AMNESIA piacvezető hazai divatmárka dinamikus csapatának bővítésére grafikust keres.

Olyan elkötelezett munkatársakat keresünk, aki osztja a divat iránti szenvedélyünket és aktívan részt vesz az üzlet mindennapi életében annak érdekében, hogy folyamatosan tarthassuk piacvezető pozíciónkat.

Grafikus

AMNESIA
Budapest

A jelentkezés feltétele:

  • Grafikusi végzettség, jó programismeret (Photoshop, Illustrator)
  • Tapasztalat online marketing és pr anyagok elkészítésében (kreatív anyagok online médiumokba, közösségi médiafelületekre)
    • Fiatalos, nőies, energikus, pozitív, de határozott stílus
    • Kezdeményezőkészség
    • Erős kereskedelmi látásmód
    • Erősen motivált, célorientált egyéniség
    • Kreativitás és divatorientáltság
    • Önállóság és felelősségvállalás
    • Előrelátó tervezési képesség a rövid ill. hosszú távú célok elérésére
    • Terhelhetőség és rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Megfelelő segítség a fejlődéshez és a mindennapi munka elvégzéséhez

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésed, küldd el magyar nyelvű önéletrajzod és motivációs leveled a következő email címre: info@amnesia.hu.

Munkavégzés helye:
Budapest